Titles you rated
CLEVATESSRated ★ 4.5
The Beginning After the EndRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5