Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0