Series
Ratings
16
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0