Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5- Jakob the LiarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
GuzaarishRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0