Titles you rated
Love RainRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0