Series
Ratings
16
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0