Series
Ratings
162
Double troubleRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 3.0- Kindaichi Kosuke vs Akechi KogoroRated ★ 2.5
- 하나와가의 네자매Rated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0- Perfect SonRated ★ 3.0
- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.0
- ROOKIES SpecialRated ★ 4.0
- Shotenin Michiru no Mi no UebanashiRated ★ 4.0
- 마지스카 학교 1Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
The One Pound GospelRated ★ 2.5
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 3.0- 歳のハローワーRated ★ 4.0