Movies
Ratings
21
The Berlin FileRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 2.0