Movies
Ratings
338
Black SwanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0