Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0