Movies
Ratings
411
American PsychoRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
TogetherRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0