Titles you rated
CassandraRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0