Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Redd Inc.Rated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 2.0