Series
Ratings
39
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0