Movies
Ratings
143
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0