Series
Ratings
18
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0