Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5