Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.5