Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
The VeilRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0