Series
Ratings
52
Rated GRated ★ 5.0
All Viewers+: Short BusterRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5