Movies
Ratings
445
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
Wet DreamsRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5