Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0