Movies
Ratings
372
Into the StormRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
The PianistRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.0
Time RenegadesRated ★ 2.0