Titles you rated
The PrestigeRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0