Titles you rated
ClickRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
King KongRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5