Series
Ratings
23
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0