Series
Ratings
69
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
- The LoverRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0