Series
Ratings
152
White Nights 3.98Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- RNARated ★ 4.0
- Yes, SirRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
- Inspector Park Moon SooRated ★ 4.0
- JealousyRated ★ 5.0
Han Myung-hoiRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
- ModelRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.5
Hong Gil-dongRated ★ 4.0- TruthRated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Love in Your BosomRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0