Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Last Woman on EarthRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5