Series
Ratings
82
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0