Movies
Ratings
139- HanjiRated ★ 1.5
IdiocracyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0- Door to the NightRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 3.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 1.5
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0