Titles you rated
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5