Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0