Movies
Ratings
385
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5