Series
Ratings
102
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0