Series
Ratings
25
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0