Titles you rated
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
AdventurelandRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Nothing to HideRated ★ 2.5
The Girl on the TrainRated ★ 1.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5
Seven PsychopathsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The Riot ClubRated ★ 2.0
FrankRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Dying to SurviveRated ★ 4.0
The NunRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Game NightRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5