Movies
Ratings
147
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0