Series
Ratings
47
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
AhsokaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0