Movies
Ratings
92
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 0.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0