Movies
Ratings
1132
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0