Titles you rated
Slender ManRated ★ 0.5
Under ParisRated ★ 0.5
The MediumRated ★ 2.5- Urban MythsRated ★ 0.5
The Bridge CurseRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5