Movies
Ratings
223
Like a VirginRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5