Movies
Ratings
715
TroubleshooterRated ★ 2.5
PoongsanRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0
HowlingRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5