Movies
Ratings
27
Now You See MeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0