Movies
Ratings
101
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0