Movies
Ratings
24
La La LandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5