Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0