Series
Ratings
18
Ode to Joy Season 1Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0