Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5